Oferta - SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEZOWE NR "NAD BIEBRZĄ"

Idź do spisu treści

Menu główne:

SCHRONISKO JEST CZYNNE OD 1 LIPCA  DO 30 SIERPNIA

Szkolne Schronisko Młodzieżowe jest doskonałą bazą noclegową dla młodzieży szkolnej i turystów indywidualnych. Naszym atutem są  niskie ceny i wysoki standard pobytu oraz usługi dodatkowe.

Dysponujemy:
Goniądz, ulica Różana 2 ( wyższy standard) -
30 miejscami w pokojach: 1 i 2 osobowymi; i wielosobowych. Łazienki i sanitariaty (osobno dla kobiet i mężczyzn) znajdują się na piętrze. 
Goniądz, Plac 11 Listopada 37 -
45  miejscami w pokojach:  wieloosobowych łazienki i sanitariaty na korytarzu. ZE WZGLĘDU NA PRACE REMONTOWE MOGĄ BYĆ PRZERWY W FUNKCJONOWANIU SCHRONISKA.

Zapraszamy również do skorzystania wyżywienia dla grup. Cennik do negocjacji, minimalne stawki obok.  Pomagamy w organizacji wycieczek po okolicy, wynająciu  sprzętu sportowego, organizacji pobytu.

Do dyspozycji gości
w obu budynkach udostępniana jest kuchnia samoobsługowa wraz z pełnym wyposażeniem w garnki, talerze, sztućce, stoliki, kuchenki, lodówkę. Można korzystać ze świetlicy z TV.
Posiadamy również:

  • salę dyskotekową,

  • miejsce na grilla, ognisko.

  • świetlicę z TV

  • boisko do siatkówki plażowej

  • boisko do piłki koszykowej ( plac 11 listopada 37)


Wokół znajdują się boiska sportowe i tereny do rekreacji.
Do plaży jest około 500m, w odległości 10 km jest kryty basen, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Goniądzu jest sala gimnastyczne (korzystanie za odpłatnością).
 

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego