Dojazd - SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEZOWE NR "NAD BIEBRZĄ"

Idź do spisu treści

Menu główne:

PKP - stacja PKP w Goniądzu mieści się 3 km od miasta. Dlatego wysiadamy na stacji Mońki ( 10 kilometrów od Goniądz), skąd jest połączenie PKS do Goniądza, można skorzystać z TAXI. Wykaz PKS Mońki-Goniądz poniżej. Na stacji Mońki zatrzymują się pociągi osobowe i pośpieszne. Kasa nie jest czynna odjeżdżając bilety kupuje się u konduktora. Do stacji dojeżdżają bezpośrednie pociągi ze Szczecina przez Gdańsk, Elbląg, Olsztyn, Ełk, Grajewo.
Jadąc pociągiem przez Warszawę należy się kierować na Białystok i potem dalej pociągiem lub bezpośrednim autobusem do Goniądza. Jadąc od strony północnej kierujemy się na Ełk, potem pociągiem na trasie Ełk-Białystok. Zawsze wysiadamy w Mońkach.

PKS - bezpośrednie połączenia z Moniek, Grajewa i Białegostoku. Rozkład jazdy z Białegostoku  Rozkład jazdy z Białegostoku-KURIER

SAMOCHÓD

Goniądz leży przy trasie Białystok - Ełk.
Jadąc z Białegostoku przez Mońki skręcamy w miejscowości Downary (w prawo) - do Goniądza mamy 5 km.

Jadąc z Warszawy - skręcamy w Mężeninie do Goniądza lub dojeżdżamy do Jeżewa, skręcamy na Tykocin, Knyszyn. W Knyszynie skręcamy na Ełk i jedziemy w kierunku Moniek.

Jadąc z Łomży - wyjeżdżamy na trasę w kierunku Białegostoku. W Piątnicy skręcamy na lewo w kierunku Jedwabnego. Dalej w kierunku Radziłowa. Dojeżdżamy do Osowca - Twierdzy i za przejazdem kolejowym skręcamy do Goniądza - 5 km.

Jadąc z Ełku - jedziemy przez Grajewo w kierunku Białegostoku do miejscowości Osowiec - Twierdza, za przejazdem kolejowym skręcamy do Goniądza - 5 km.
Jadąc z Suwałk, Augustowa - jedziemy trasą do Białegostoku do miejscowości Suchowola. Tam skręcamy w kierunku Goniądza - 28 km.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego